Škola

Mikuláš v školeTak ako každý rok, aj tento, si na nás Mikuláš spomenul. A ako býva dobrým zvykom, zavítal medzi tých najmenších. Spolu s anjelom a čertom našich žiačikov trošku preverili, či sa učia, poslúchajú a tí to mali možnosť dokázať peknou básničkou alebo pesničkou. A práve teraz je ten najlepší čas zamyslieť sa nad zmyslom týchto tradícií, aby sa z nich nevytratilo čaro a láska. Milí naši žiaci, rodičia a učitelia. Želáme Vám, aby sa Vám v tomto predvianočnom zhone podarilo trošku spomaliť, myslieť viac jeden na druhého a spomenúť si na tých, ktorí potrebujú naše milé slovo, či chvíľku pozornosti. Užite si tieto vzácne chvíle v pokoji a s úsmevom na perách.

Základná škola, Ústredie 976, 023 22 Klokočov prijme do pracovného pomeru: Asistenta učiteľa
Úväzok: 100 %
Predpokladaný nástup: 01.12.2020
Pracovný pomer: doba určitá
Kvalifikačné predpoklady: v zmysle vyhlášky MŠVVaŠ SR č. 1/2020 Z.z. o kvalifikačných predpokladoch pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancoch

Riaditeľka ZŠ oznamuje, že dňa 10.11.2020 žiaci 1. - 4. ročníka nastupujú do školy a vyučujú sa podľa riadneho rozvrhu.
Žiaci prinesú Potvrdenie o bezinfekčnosti dieťaťa.
Žiaci, ktorí boli v karanténe prinesú aj potvrdenie od detského lekára o ukončení karantény.
Žiaci druhého stupňa sa naďalej vyučujú dištančnou formou.
MŠ Klokočov dňa 10.11.2020 funguje.

1. Na základe usmernenia MŠVVaŠ SR, zákonný zástupca žiaka, ktorý navštevuje základnú školu, predloží po celoplošnom testovaní pri prvom nástupe žiaka do ZŠ "Vyhlásenie zákonného zástupcu o bezinfekčnosti". Tlačivo je na stránke ministerstva školstva alebo je možné ho vyzdvihnúť v škole.
2. Žiaci prvého stupňa ZŠ, ktorí majú nad 10 rokov, sú povinní sa preukázať negatívnym výsledkom testu. Ak sa nepreukážu negatívnym výsledkom testu, nemôžu sa zúčastňovať vyučovania v škole.
3. Jesenné prázdniny sú v dňoch 30.10.2020, 2.11., 6.11. a 9.11. 2020.
4. Zákonný zástupca žiaka, ktorý sa vzdeláva dištančnou formou a nemá možnosť sa vzdelávať pomocou IKT technológií, bezodkladne to oznámi RŠ, ktorá určí náhradný spôsob vzdelávania žiaka.
5. V prípade otázok kontaktuje RŠ na tel.č.: 0911 650 235 alebo e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.