Vaše príspevky

Nech kúzlo Vianoc nikdy nekončí, lebo jeho najväčšími darmi sú rodina a priateľia, ale aj tí, na ktorých myslíme. Požehnané a ničím nerušené Vianoce a šťastný Nový Rok 2014 želám všetkým spoluobčanom obce Klokočov.
 
V Klokočove 16.12.2013
Dobrý deň,
 
ráda pozerám internet. stránky našej obce Klokočov. Vždy ma tam niečo záujme. Tentokrát mňa príjemne prekvapili naší spoluobčania - seniori,až ma u srdiečka   rozohrialo. S veľkou radosťou  im žiarili oči, keď sú pozornosťou tých, ktorým na nich záleží. Zúčastnilo sa ich v hojnom počte. S úctou a s úsmevom na tvári si pripili na zdravie s panom starostom, vdp farárom Petrom Jankechom a aj s hosťom europoslancom MUDr. Mikolasikom, ktorý ich prišiel tiež pozdraviť.
Je to to pravé, keď o naších (rodičov - prarodičov) spoluobčanov-seniorov sa starajú a pomáhajú blízky. "Ale nezabudnuteľné je to, že na nich nezabúda naša spoločnosť". Naša obec vytvára pre naších spoluobčanov-seniorov čo našjlepšie podmienky života v spoločnosti.
Naším seniorom želám pevné zdravie a lásku, tým čo sa o nich starajú, veľa síl.
 
S úctou
13.11.2013

A zas nám nadišli tie radostné Vianočné sviatky, na ktoré sa i ja radujem a z úprimného srdca všetkým spoluobčanom Klokočova i celému svetu pokoj, šťastie, lásku vynšujem. Nový rok chcem Vám priať, aby jeden druhému vždy viac šťastia prial, aby Nový rok 2013 zato stál.
 
S úctou

Mária M

Tento rok 2012 sa začínal s bohatou perinbabu.
Nádherne zasnežila stromy, domy, cesty, celú našu krajinu. Vysoko na lazoch bolo počuť i cez silno fukajúcu fujavicu, rinčiace traktory Obecného úradu Klokočova, ktoré sa brodili veľkým snehom. Aj v týchto ťažko náročných terénoch títo pracovníci poctivo rozhŕňajú  cesty, mantinely snehu siahajú do výšky 120 cm a viac. Keďže zima ešte neskončila a cesty treba i naďalej udržiavať, želám Vám veľa síl. Ja chcem za seba poďakovať pracovníkom p. Pavlovi Gunčagovi a p. Metodejovi Čuboňovi za krásne rozhrnuté cesty. Taktiež chcem poďakovať p. starostovi, pretože má zodpovedných pracovníkov, na ktorých sa môže v teréne skutočne spoľahnúť.
 
V Klokočove 29.01.2012