Aktuálne dianie

Príchod MikulášaKaždoročne naša obec organizuje Vianočné trhy a víta Mikuláša, torý vždy obdarí detičky, zato že boli poslušné. Veríme, že aj tento rok detičky poslúchali a preto ich Mikuláš navštívi 5. decembra 2020 na námestí pred OÚ Klokočov.
Príchod Mikuláša bol vždy spojený s pestrým programom pre rodičov a deti, navareným punčom, kapustnicou, koledami a vianočnými trhmi so stánkovým predajom vianočných cukroviniek a dekorácií. Tento rok to žiaľ nie je možné, preto aj Mikuláš bude rozdávať sladké balíčky v obmedzenom režime, aby potešil naše deti a navodil predvianočnú atmosféru.
Prosíme, aby detičky prichádzali nasledovne:
14:00 hod. deti z Riečok, Nižných Riečok, Rybárieho
14:30 hod. deti z Klokočova – ústredie, Kornice
15:00 hod. deti z Bánskeho, Klína, Vrchpredmier, Klín u Mudríkov, Podjavorová
15:30 hod. deti z Hlavíc, Hlavice Rieka, Hrubý Buk
Tento rok bude príchod Mikuláša prebiehať bez programu a s obmedzeniami, vzhľadom na aktuálnu situáciu s výskytom COVID 19. Preto žiadame rodičov, aby s deťmi dodržiavali potrebné nariadenia - odstupy medzi sebou, rúško, rukavice.
Prosíme detičky, aby k Mikulášovi prichádzali smerom od pošty pred hlavný vchod OÚ a dodržiavali medzi sebou rozostupy.
Žiadame rodičov, aby prišli len so zdravými deťmi. Deti a rodinní príslušníci, ktorí sú v karanténe, nemôžu prísť. Deti v karanténe budú mať balíček odložený na OÚ Klokočov.
Veríme, že príchod Mikuláša poteší a rozžiari očká všetkých detí, ale i rodičov v tomto náročnom roku COVIDu 19.
Parkovanie: pri Motelu Klokočovan

Obecný úrad Klokočov oznamuje občanom, že v súvislosti s vyhlásením núdzového stavu a zákazu vychádzania na území Slovenskej republiky, bude Obecný úrad Klokočov pracovať od 28.10.2020 v obmedzenom čase pre verejnosť.
Prosíme občanov, aby svoje záležitosti vybavovali prostredníctvom mailu, alebo telefonicky.
Nevyhnutné prípady ako úmrtie v rodine a následné zariaďovanie pohrebu kontaktujte pracovníčku na úseku cintorínskych služieb, tel.č. 041/4358 110 kl. 14.
Kontakty pre potrebu vybavovania na konkrétnych úsekoch:
- kancelária prvého kontaktu –
041/4358 110 kl. 11, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

- úsek daní a pozemkov -
041/4358 110 kl. 17, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

- úsek odpadového hospodárstva –
041/4358 110 kl. 16, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

- matrika -
041/4358 110 kl. 13, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

- cintorínske služby, nájomné byty –
041/4358 110 kl. 14, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Oznamujeme občanom, že na úrade v Klokočove pracuje od 7.30- 15.30 hod.