Nástroje pre uľahčenie prístupu

Dobrý deň,
 
ráda pozerám internet. stránky našej obce Klokočov. Vždy ma tam niečo záujme. Tentokrát mňa príjemne prekvapili naší spoluobčania - seniori,až ma u srdiečka   rozohrialo. S veľkou radosťou  im žiarili oči, keď sú pozornosťou tých, ktorým na nich záleží. Zúčastnilo sa ich v hojnom počte. S úctou a s úsmevom na tvári si pripili na zdravie s panom starostom, vdp farárom Petrom Jankechom a aj s hosťom europoslancom MUDr. Mikolasikom, ktorý ich prišiel tiež pozdraviť.
Je to to pravé, keď o naších (rodičov - prarodičov) spoluobčanov-seniorov sa starajú a pomáhajú blízky. "Ale nezabudnuteľné je to, že na nich nezabúda naša spoločnosť". Naša obec vytvára pre naších spoluobčanov-seniorov čo našjlepšie podmienky života v spoločnosti.
Naším seniorom želám pevné zdravie a lásku, tým čo sa o nich starajú, veľa síl.
 
S úctou
13.11.2013

logo mojekysucelogo euroregionbeskydylogo eu fondyop kvalita ziv prostredia

eures logoarcha logologo snowparadiselogo rrakysucelogo sudopark