Sample Image ZŠ Klokočov
Ústredie 976
023 22 Klokočov

riaditeľ: 041/4353 923
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. 
zástupkyňa: 041/4353 923

fax: 041/4353 923

Poplatok: plná penzia osoba/deň - ubytovanie 3,32 €, strava 6,31 €
Na 25 žiakov 1 pedagogický dozor bezplatne.


Pre tábory organizované základnými školami možnosť zľavy. Areál sa nachádza uprostred lesa, vo vzdialenosti 30 m od čistej rieky Predmieranky. V bezprostrednej blízkosti sa nachádza aj bufet a obchod s potravinami, ku ktorým sa dá prejsť bez toho, aby dieťa vstúpilo na dopravnú komunikáciu. Deti budú ubytované v triedach maximálne po 12 osôb. Triedy sú vybavené drevenými posteľami (matrac, paplón, vankúš), žalúziami a samozrejme v každej triede je prístup k pitnej vode. Každý účastník má k dispozícii 2 uzamykateľné skrinky na odloženie osobných vecí. Na osobnú hygienu slúžia kabínkové sprchy, umývadlá s teplou vodou a WC.

Strava
Pre deti do 15 rokov sa podáva 5x denne v školskej jedálni. Pitný režim zabezpečený.
Športové priestory
Všetky sú umiestnené v oplotenom školskom areáli. K dispozícii je telocničňa 20x12 m, 4 stolnotenisové stoly, ihriská na tenis, volejbal, basketbal, futbal a florbal, samozrejme s možnosťou zapožičania potrebných športových náčiní (lopty, siete, rakety, hokejky). Na iné pohybové aktivity sa môžu využiť aj dve trvalo udržiavané trávnaté plochy.
Organizátor na požiadanie môže zabezpečiť:
Jazdu na koňoch v školskom areáli za poplatok max 50 Sk.
Výlet do Múzea Kysuckej dediny vo Vychylovke, jazdu na úzkokoľajovej lesnej úvraťovej železničke, prehliadku skanzenu s možnosťou pokračovania do Terchovej a prechádzku kaňonom riečky Belá (Dolné diery). Cena autobusu je približne 6000 Sk. Vstupné do MKD 40 Sk, cestovné vláčik 40 Sk. Taktiež je možná aj prehliadka mesta Žilina.

Ďalšie informácie na: http://www.zsklokocov.szm.sk/all.html

Sample Image