Sample ImageV nedeľu 6. mája 2007 sa uskutočnil už piaty ročník cestného behu na 25 km "Hornokysucká dvadsaťpäťka. Aj tento rok bola pre pretekárov k dispozícií občerstvovacia stanica a tiež niektorí podnikatelia pripravili pre pretekárov tajné prémie. Občerstvovacia stanica (s ktorej prinášame fotografie) bola v priestore autobusovej zastávky oproti Základnej školy Klokočov. Počas pretekov síce pršalo, ale napriek tomu si našli občania našej obce čas na povzbudenie pretekárov pozdľž trate. Tajné prémie v našej obci venovali:
- Motel Klokočovan - pre prvého bežca - cenu prevzal Pavol Faško (JM Demolex Bardejov)
- Miroslav a Pavol Brezina - pre najmladšieho bežca - cenu prevzala Ľudmila Slováková (Olešná)
- Štefan Hruška - pre najstaršieho bežca - cenu prevzal Anton Šuška (KKM Čadca)
- František Čečotka - ČEDOPOL - cenu pre prvého bežca na "horskej prémií" na Hlaviciach - cenu prevzal Pavol Faško (JM Demolex Bardejov)
- Pavol Polka - venoval cenu pre najlepšieho bežca z Klokočova - Jozefa Bernáta a tiež si medzi bežcami vybral Jozefa Majeríka, ktorý od neho prevzal cenu

Víťazom preteku Hornokysucká dvadsaťpäťka sa medzi mužmi  stal Peter Tichý z Kysuckého Nového Mesta (preteká za ŠKP Čadca) - čas 1:33:46 hod, medzi ženami zvíťazila Anna Balošáková zo Starej Bystrice (preteká za ŠKP Čadca) časom 1:52:05 hod. Obec Klokočov reprezentoval Jozef Bernát, ktorý trať zabehol v čase 2:26:31 hod. V cieli ešte obdržal osobitnú cenu od starostu obce Ľuboša Stríža za reprezentáciu obce.

Celkové výsledky Hornokysuckej dvadsaťpäťky nájdete tu.

Sample Image 
 Sample Image
 Sample Image
 Sample Image
 Sample Image
 Sample Image
 Sample Image
 Sample Image
 Sample Image
 Sample Image
 Sample Image
 Sample Image
 Sample Image
 Sample Image