Nástroje pre uľahčenie prístupu

Príjemný deň.

Na oficiálných stránkach obce som našla pozvanie do Drevenej Dediny - Klokočov na deň 3.7.2010. Boli pozváni najmä detičky, rodičia a všeci ostatný čo majú rádi prírodnú krásu. Tento deň bol vlastne začiatok prázdnin, kde si ho detičky užívali v plnej kráse aj s rodičmi. Mali možnosti kúpana, šmýkania húpania, hrania a čo bolo asi najkrajšie, nosiť sa na koníkoch.Radosť vnúčat ma nutila vyskúšať to osobne. Bol prizvaný aj p. Jozef  Dedič so svojím koňom, ktorý na koči vozil detičky, čo mali obrovskú radosť. My všetci sme si užili oddých, relax a čistý voňavý vzduch. Nič zo spomínaného sa neplatilo. Organizovali hry, každé dieťa bolo sladko odmenené. Niekedy ešte asi pred desiatími rokmi tato časť u Varmusov išla už do zabudnutia. Som veľmi ráda, že tato čásť v obci opäť ožila v plnej kráse.

Zbieram len krásy Slovenska a tato patrí medzi, teraz moje najvzacnejšie, pretože je v mojej rodnej obci Klokočov. Ten kto má rád a rozumí prírode, túto krásnu čásť obce: Drevená Dedina, Klokočov - ( u Varmusov ), nenechá bez povšimnutia a navštívi ju. Já som tu trávila celý deň od 10 až do 18 hodiny, môžem povedať, že atmosféra všetkých návštevníkov bola veľmi dobrá. Preto chcem osobne, ale aj s mojou rodinou čo sme boli zúčastnení poďakovať havným oranizátorom p. starostovi Ľubošovi Strížovi, majiteľovi Sudoparku a celému týmu čo sa podielali na tomto podujati.

S pozdravom  M.

Mária Muchová <Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

logo mojekysucelogo euroregionbeskydylogo eu fondyop kvalita ziv prostredia

eures logoarcha logologo snowparadiselogo rrakysucelogo sudopark