Nástroje pre uľahčenie prístupu

pdf

Obecný úrad v Klokočove oznamuje občanom, že obstarávateľ Žilinský samosprávny kraj doručil Okresnému úradu Žilina, odbor starostlivosti o životné prostredie oznámenie o zmene strategického dokumentu „ Program hospodárskeho rozvoja a sociálneho rozvoja Žilinského samosprávneho kraja 2021+“

Oznámenie o strategickom dokumente je zverejnené na stránke https://www.enviroportal.sk/sk/eia/detail/program-hospodarskeho-rozvoja-socialneho-rozvoja-zilinskeho-samospravn Verejnosť môže doručiť svoje písomné stanovisko Okresnému úradu Žilina do 15 dní od zverejnenia na stránke obce Klokočov. Do oznámenia o strategickom dokumente možno nahliadnúť na obecnom úrade v Klokočove, robiť si z neho odpisy, výpisy alebo na vlastné náklady zhotoviť kópie do 14 dní od zverejnenia na stránke obce Klokočov v prac. dňoch pondelok – piatok od 8.00- 11.00 hod. po dohode telefonicky – 041/4358110, kl. 17., Ing. Gajdičiarová alebo email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

Príloha: oznámenie o strategickom dokumente V Klokočove 02.09. 2021

pdfProgram hospodárskeho rozvoja a sociálneho rozvoja Žilinského samosprávneho kraja 2021+ (PHSR ŽSK 2021+)337.73 KB

Oznámenie o strategickom dokumente Podľa prílohy č. 2 zákona č. 24/2006 Z.z. o posudzovaní vplyvov na životné prostredie a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.

logo mojekysucelogo euroregionbeskydylogo eu fondyop kvalita ziv prostredia

eures logoarcha logologo snowparadiselogo rrakysucelogo sudopark