Nástroje pre uľahčenie prístupu

Oznamujeme občanom, že v Obci Klokočov - v budove bývalej Materskej školy na Hlaviciach bude od 01.06.2013 zriadené zariadenie pre seniorov (domov dôchodcov) a denný stacionár, ako pobočka zariadenia Domu sv. Alžbety Zákopčie.
Z tohto dôvodu oznamujeme občanom, ktorí majú záujem o umiestnenie do uvedeného zariadenia, aby si na Obecnom úrade v Klokočove vyzdvihli žiadosť o posúdenie odkázanosti na sociálnu službu. Do domova pre seniorov (domova dôchodcov) môžu byť občania umiestnení na základe posudku o odkázanosti a rozhodnutia o odkázanosti na sociálnu službu v zariadení pre seniorov.  
V prípade, ak už niekto takéto rozhodnutie má vydané a má záujem o umiestnenie  v zariadení pre seniorov (v domove dôchodcov), je potrebné aby sa dostavil na Obecný úrad v Klokočove na referát sociálnych vecí a predložil právoplatné rozhodnutie o odkázanosti na sociálnu službu.   

Bližšie informácie Vám poskytne pracovníčka OÚ p. Fujaková
tel.: 041/4358110 kl. 13, e-mail.: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

logo mojekysucelogo euroregionbeskydylogo eu fondyop kvalita ziv prostredia

eures logoarcha logologo snowparadiselogo rrakysucelogo sudopark