Nástroje pre uľahčenie prístupu

Kysuce su krasnePodpora rozvoja cestovného ruchu našich Kysúc, ale aj nášho KLOKOČOVA.


Naša obec sa zapojila do tohto úžasného projektu podpory cestovného ruchu výsledkom, ktorého je táto krásna propagačná brožúra.
Táto brožúra nám dáva priestor na propagáciu a predstavenie našich krásnych miest nielen v našej obci. O našej obci sa dočítate na stranách 60, 61  – Klokočovské skálie, str.  86 – lokalita Biely Kríž,  str. 104 a str. 106 Zvonička u Pantokov,  str. 123  - lyžiarske bežecké trate.

Brožúra je tvorená veľmi zaujímavým spôsobom, rozdelená do ucelených častí ako:  Spoznaj históriu,  Navštív pamiatky, Osviež sa vodou, Zaži zábavu,  Obdivuj prírodné pamiatky atď. Obsahuje viac ako 150 krásnych fotografií. Brožúra bude k dispozícii na obecnom úrade Klokočov a taktiež v obecnej knižnici.
Ďakujem Organizácií cestovného ruchu Kysuce sa skvelú prácu a teším sa na ďalšie projekty.

pdfBrožura KYSUCE stiahnúť >>11.30 MB

Ing. Radoslav Zajac, MBA
starosta obce

logo mojekysucelogo euroregionbeskydylogo eu fondyop kvalita ziv prostredia

eures logoarcha logologo snowparadiselogo rrakysucelogo sudopark