×

Poznámka

Simple Image Gallery Pro Notice: Joomla's /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

KODAK Digital Still Camera     V sobotu 30.7.2022 sa v Klokočove konala zastávka, jednej z najväčších veterán akcií – jubilejného 25. ročníka Beskyd Rallye Turzovka - Memoriál Ladislava Dlhopolčeka. Mali sme možnosť obdivovať vyše 120 veteránov, naživo sa stretnúť s ich majiteľmi, ktorí sa so svojou vášňou k historickým vozidlám ochotne podelili s nadšenými divákmi aj u nás v Klokočove.

Obec si pripravila krátky kultúrny program. Vystúpila naša folklórna skupina Klokočov a deti z CVČ Klokočov, ktorí potešili všetkých účastníkov podujatia spevom a hrou na heligónky. Ďakujeme boli ste skvelí ako vždy.

Zároveň bola v sobášnej miestnosti prístupná výstava fotografií z prostredia majstrovstiev sveta cestných motocyklov MotoGP. Autorom je náš rodák pán Róbert Sobčák, s ktorým sme sa mohli aj porozprávať. Výstavu uviedla a odprezentovala p. Mgr. Mária Stuchlíková a pre záujemcov bude prístupná do 5.8.2022.

Ďakujeme organizátorom ako aj účastníkom Beskyd Rallye Turzovka - Memoriál Ladislava Dlhopolčeka, že si vyhradili vo svojom programe čas aj na zastávku v Klokočove a veríme, že sa budeme môcť s nimi stretnúť aj niekedy nabudúce. Ďakujeme aj všetkým návštevníkom, ktorých neodradilo ani upršané počasie.

{gallery}2022/rozne/veterany{/gallery}