Dňa 21.9.2019 v súťaži IV. Liga U 15 QUICK SPORT naše družstvo žiakov hosťovalo v Ochodnici.
Mladí futbalisti nastúpili v zostave:
1-Ján Jaroš, 5-Adam Bocko, 6-Adrian Jantošík, 8-Jakub Furdan, 9-(K) Roman Koniar,10-Pavol Stuchlík, 14-Martin Žák, 15-Samuel Jedlička, 16-Krištof Rudinský, 19-Jakub Stríž, 20-Dominik Valčuha.
V 2 minúte sa chlapci ujali vedenia a až do konca zápasu si udržali čisté konto a zvíťazili nad družstvom TJ Kysučan Ochodnica 18:0.
Strelci gólov: Roman Koniar-5,Adrian Jantošík-6, Martin Žák-2, po 1 gólu: Pavol Stuchlík, Adam Bocko, Krištof Rudinský, Jakub Furdan, Jakub Stríž.

Dňa 29.9.2019 naši chlapci na domácom ihrisku privítali súperov z ŠK Čierne.
Chlapci sa ujali v 18 minúte vedenia gólom z pokutového kopu z kopačky Romanka Koniara a viedli sme 1:0. V zapätí sa naším chlapcom začalo menej dariť premieňať šance, čo hostia aj využili. Konečný výsledok futbalového zápasu 2:5 v prospech hostí.
Naši chlapci prehrali 1. zápas v súťaži.

Dňa 22.9.2019 v súťaži VII.liga DOUBLE STAR BET naše družstvo mužov hosťovalo OŠK Rudina v zostave: František Kapusniak, Marián Zavičar, Tomáš Gracík, Daniel Dorociak(K), Lukáš Stuchlík, Milan Stuchlík, Pavol Jantoš, Erik Gužík, Kristián Špiriak, Lukáš Šulek, Radoslav Ježík,
Nahradníci: Viliam Vrbinár, Ján Stuchlík, Filip Čech, Tibor Zajac, Michal Stuchlík
V 20 minúte sme sa ujali vedenia gólom Špiriaka K., a udržali sme si 0 konto až do 86 minúty, kde domáci skórovali a znížili skóre na 1:3.

Dňa 29.9.2019 sme privítali na domácom ihrisku hostí z FK Polom Raková.
Naše družstvo mužov začalo zápas s chybou, ktorá poznačila celý priebeh zápasu a to vlastným gólom v 4 minúte. Počas celého stretnutia boli sily obidvoch mužstiev vyrovnané, ale premenených šanci mali viac hostia z Rakovej. FK Polom Raková zvíťazil 4:2. Naše družstvo mužov inkasovalo prvú prehru, v tabuľke je na druhom mieste za Rakovou..

Ďakujeme všetkým fanúšikom a priaznivcom futbalu za podporu.
Prinášame zopár fotografií zo stretnutí.
Roman Koniar