Poznámka

The was a problem converting the source image.
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories//2019/fotogaleria/futbal15092019/muzi

Futbalová nedeľa 15.9.2019Klokočovské družstvo žiakov a mužov na domácom trávniku pripravilo pre fanúšikov a priaznivcov futbalu nevšedný zážitok. Hráčov prišlo podporiť v slnečnú nedeľu 15.9.2019 150 divákov.
O 11.00 hodine družstvo žiakov TJ Slovan Klokočov v súťaži IV. liga U 15 QUICK SPORT privítalo hostí TJ Štart Dunajov. V 10 minúte sa naši ujali vedenia gólom Paľka Stuchlíka a takto úspešne pokračovali naši mladí futbalisti až do konca zápasu a zaslúžené zvíťazili 10:0.

V prvom poločase 4:0, strelcami gólov boli chlapci P.Stuchlík–2, A.Jantošík-1, R.Koniar-1
V druhom poločase 6:0 skórovali: J.Furdan-1, A.Jantošík-3, S.Eghiaruwa-1, A.Bocko-1.
O 15.30 hodine družstvo mužov TJ Slovan Klokočov v súťaži VII.liga DOUBLE STAR BET privítalo hostí z MŠK Snežnica. V 19 minúte sa naše mužstvo ujalo vedenia gólom z kopačky Michala Brezinu a viedlo  1:0. V takomto tempe pokračovali aj II.poločase, kde skóroval P. Jantoš po krásnej prihrávke T. Horňáka.
Naše družstvo vyhralo zápas zaslúžene 2:0.
TJ Slovan Klokočov ďakuje futbalovým fanúšikom a priaznivcom za divácku podporu,  povzbudzovanie a účasť.