Futbal

Dňa 21.9.2019 v súťaži IV. Liga U 15 QUICK SPORT naše družstvo žiakov hosťovalo v Ochodnici.
Mladí futbalisti nastúpili v zostave:
1-Ján Jaroš, 5-Adam Bocko, 6-Adrian Jantošík, 8-Jakub Furdan, 9-(K) Roman Koniar,10-Pavol Stuchlík, 14-Martin Žák, 15-Samuel Jedlička, 16-Krištof Rudinský, 19-Jakub Stríž, 20-Dominik Valčuha.
V 2 minúte sa chlapci ujali vedenia a až do konca zápasu si udržali čisté konto a zvíťazili nad družstvom TJ Kysučan Ochodnica 18:0.
Strelci gólov: Roman Koniar-5,Adrian Jantošík-6, Martin Žák-2, po 1 gólu: Pavol Stuchlík, Adam Bocko, Krištof Rudinský, Jakub Furdan, Jakub Stríž.

Futbalová nedeľa 15.9.2019Klokočovské družstvo žiakov a mužov na domácom trávniku pripravilo pre fanúšikov a priaznivcov futbalu nevšedný zážitok. Hráčov prišlo podporiť v slnečnú nedeľu 15.9.2019 150 divákov.
O 11.00 hodine družstvo žiakov TJ Slovan Klokočov v súťaži IV. liga U 15 QUICK SPORT privítalo hostí TJ Štart Dunajov. V 10 minúte sa naši ujali vedenia gólom Paľka Stuchlíka a takto úspešne pokračovali naši mladí futbalisti až do konca zápasu a zaslúžené zvíťazili 10:0.

Futbalová jeseň už začalaPrvý súťažný zápas družstva dospelých TJ Slovan Klokočov v VII. lige DOUBLE STAR BET

Naše družstvo dospelých nastúpilo po 10- ročnej odmlke na svoje prvé stretnutie na ihrisku FK Polom Raková v VII. Lige dňa 25.augusta 2019.
Už v 5. minúte sa naši ujali vedenia, keď vybojoval pokutový kop F.Cyprich a z bieleho bodu skóroval Dorociak. Zvyšok polčasu bol vyrovnaný na oboch stranách.

Otvorenie ihriska v Klokočove priateľským zápasomV sobotu 13.07.2019 o 15:00 hod., starostka obce Jana Foldinová spoločne s bývalou starostkou Veronikou Haferovou a pánom farárom Jaroslavom Vnukom, slávnostne otvorila staronové ihrisko na Kašanke.
Po dlhých rokoch, kedy bolo ihrisko za bývalého vedenia zdevastované, zavezené kopami hliny a zarastené burinou, sa podarilo toto ihrisko zrekonštruovať.
Starostka obce Jana Foldinová vyzdvihla prácu a odhodlanie svojej predchodkyne Veroniky Haferovej, ktorá v neľahkej finančnej situácii obce, iniciovala zrekonštruovanie ihriska, vybavením vstupov na pozemky, brigádami a sponzorskými darmi od občanov a vyčlenením finančných prostriedkov z rozpočtu obce. Rovnako vyzdvihla neutíchajúci záujem predsedu futbalového zväzu TJ Slovan Klokočov Romana Koniara, postaviť ihrisko na nohy.