Riaditeľka Základnej školy oznamuje deťom, žiakom i zákonným zástupcom, že po dohode so zriaďovateľom sa od 22.06.2020 obnovuje vyučovanie vo všetkých ročníkoch základnej školy.
Zákonný zástupca žiaka pri prvom nástupe žiaka do školy odovzdá písomné vyhlásenie o tom, že žiak neprejavuje príznaky prenosného ochorenia a nemá nariadené karanténne opatrenie. Vyhlásenie je na web stránke školy alebo si ho môže zákonný zástupca vyzdvihnúť u riaditeľky školy. Každý žiak si do školy prinesie dve rúška a jednorázové papierové vreckovky. Zákonný zástupca žiaka zároveň zodpovedá za dodržiavanie hygienicko-epidemiologických opatrení pri príchode žiaka do aj zo školy.
Účasť na vyučovaní je dobrovoľná. Zároveň riaditeľka školy oznamuje, že dňa 22.06.2020 budú vo všetkých ročníkoch triednické hodiny zamerané na zbieranie školských učebníc, kľúčikov od skriniek a ďalších triednických prác.
Ďalšie informácie poskytne riaditeľka školy na tel. č.: 0911 650 235 alebo e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.