Futbalová jeseň už začalaPrvý súťažný zápas družstva dospelých TJ Slovan Klokočov v VII. lige DOUBLE STAR BET

Naše družstvo dospelých nastúpilo po 10- ročnej odmlke na svoje prvé stretnutie na ihrisku FK Polom Raková v VII. Lige dňa 25.augusta 2019.
Už v 5. minúte sa naši ujali vedenia, keď vybojoval pokutový kop F.Cyprich a z bieleho bodu skóroval Dorociak. Zvyšok polčasu bol vyrovnaný na oboch stranách.
Kvôli nepriazni počasia a silnej búrke musel byť zápas prerušený a druhý polčas sa dohrával 31.8.2019. V dohrávke za našich skóroval Gracík a stretnutie skončilo remízou 2 : 2
Zostava Klokočova:
F. Kapusniak,M. Zavičar, J. Eisner, M.Brezina(K), F. Cyprich, D. Dorociak, T. Horňák, D.Stuchlík, L. Stuchlík, M.Stuchlik, P.Jantoš, V. Vrbinár, T. Gracík, F. Čech, R. Ježík, L.Šulek, M.Brezina, K.Špiriak, T. Zajac
Tréner - Ladislav Blažek, Asistent Trénera 1 - Roman Koniar, Asistent Trénera 2 - Vladimír Dorociak,Vedúci - Róbert Stuchlik, Zdravotník - Rudolf Stuchlik
Ďakujeme všetkým, ktorí prišli podporiť našich futbalistov.


Starší žiaci privítali na ihrisku „na Kašanke“ susedov z Korne a muži súperov z Lodna


Prvú septembrovú nedeľu naše družstvá starších žiakov TJ Slovan Klokočov a dospelých TJ Slovan Klokočov privítali na svojom trávniku súperov z Korne a Lodna. Doobeda si družstvo žiakov TJ Slovan Klokočov poradilo v susedskom derby s Kysučanom Korňa presvedčivo 6 : 1, keď za domácich skórovali po tri-krát R. Koniar a A.Jantošík.
Poobede domáci tím dospelých TJ Slovan Klokočov nastúpil proti FK Lodno a tak isto presvedčivo zvíťazil 4 : 1 a vyšvihol sa po dvoch odohraných kolách do čela tabuľky. Góly za domácich: D.Stuchlík, L. Šulek, T. Gracík, E. Gužík
TJ Slovan Klokočov ďakuje za divácku podporu a dúfa, že sa našim družstvám bude v priebehu súťaží dariť aj naďalej.