Dňa 04. mája 2013 sa v našej obci konal zvoz veľkoobjemového a nebezpečného odpaduDňa 04. mája 2013 sa v našej obci konal zvoz veľkoobjemového a nebezpečného odpadu (pračiek, chladničiek, televízorov, rádií, nebezpečného odpadu,...). Tento deň mohli občania v našej obci využiť aj na odovzdanie obnoseného  nepotrebného šatstva (dámske, pánske, detské letné a zimné oblečenie, posteľné obliečky záclony,...). Nakoľko občania boli dostatočne informovaní prostredníctvom web stránky obce i obecného rozhlasu, mohli sa na zvoz odpadu dôkladne pripraviť.

V sobotu ráno sa stretli pred Obecným úradom pracovníci OÚ Klokočov na čele so starostom obce Ľubošom Strížom: Metoděj Čuboň, František Čuboň, Milan Krenželok, Pavol Gunčaga,  Anna Koniarová, PhDr. Katarína Plešivčáková, Miroslava Menšíková a Ing. Veronika Gajdičiarová. Taktiež sa do tohto zberu zapojili i ďalší pracovníci OÚ a aj pracovníci VPP: Anna Kyjanicová, Jozef Grepl, Jozef Janec, Ján Kučera, Veronika Valčuhová, Viera Kubalová, Štefan Litvík, Jiří Ferenčák. Pri zvoze taktiež pomáhali aj občania obce Klokočov a to: Andrea Kučerová. Všetkým pracovníkom, ktorí sa zúčastnili v sobotu pri zvoze odpadu a nepotrebného šatstva patrí veľké poďakovanie.

Na ukážku Vám zo zvozu prinášame zopár fotografií.

obecnú techniku: AVIU plnú zozbieraného odpadu obsluhoval František Čuboň, pracovník OÚ
obecnú techniku: AVIU plnú zozbieraného odpadu obsluhoval František Čuboň, pracovník OÚ
pracovníci OÚ triedia a vykladajú zozbieraný odpad
pracovníci OÚ triedia a vykladajú zozbieraný odpad
obecnú techniku: Traktor plný zozbieraný odpadu obsluhoval Pavol Gunčaga, pracovník OÚ
obecnú techniku: Traktor plný zozbieraný odpadu obsluhoval Pavol Gunčaga, pracovník OÚ
pracovníci OÚ, pomáhajú pri vykladaní bielej techniky a elektrospotrebičov
pracovníci OÚ, pomáhajú pri vykladaní bielej techniky a elektrospotrebičov
zber šatstva
zber šatstva
pracovník OÚ - František Čuboň pri vykladaní odpadu
pracovník OÚ - František Čuboň pri vykladaní odpadu
obecnú techniku: TATRU plnú zozbieraného odpadu obsluhoval Metoděj Čuboň, pracovník OÚ
obecnú techniku: TATRU plnú zozbieraného odpadu obsluhoval Metoděj Čuboň, pracovník OÚ
obecnú techniku: TATRU plnú zozbieraného odpadu obsluhoval Metoděj Čuboň, pracovník OÚ
obecnú techniku: TATRU plnú zozbieraného odpadu obsluhoval Metoděj Čuboň, pracovník OÚ
obecná technika TATRA - plná odpadu
obecná technika TATRA - plná odpadu
zber pneumatík
zber pneumatík
zber kovového šrotu
zber kovového šrotu
zber bielej techniky
zber bielej techniky
zozbierané, vyhodené staré okná
zozbierané, vyhodené staré okná