Dňa 12. apríla 2014 sa v našej obci konal zvoz veľkoobjemového a nebezpečného odpaduDňa 12. apríla 2014 sa v našej obci konal zvoz veľkoobjemového a nebezpečného odpadu (pračiek, chladničiek, televízorov, rádií, nebezpečného odpadu,...). Tento deň mohli občania v našej obci využiť aj na odovzdanie obnoseného  nepotrebného šatstva (dámske, pánske, detské letné a zimné oblečenie, posteľné obliečky záclony,...).
Nakoľko občania boli dostatočne informovaní prostredníctvom web stránky obce i obecného rozhlasu, mohli sa na zvoz odpadu dôkladne pripraviť.
V sobotu ráno sa stretli pred Obecným úradom pracovníci OÚ Klokočov na čele so starostom obce Ľubošom Strížom: Metoděj Čuboň, František Čuboň, Milan Krenželok, Pavol Gunčaga,  Anna Koniarová a PhDr. Katarína Plešivčáková. Taktiež sa do tohto zberu zapojili i ďalší pracovníci OÚ a aj pracovníci VPP: Anna Kyjanicová, Jozef Grepl, Ján Kučera, Jaroslava Krišťáková, Vladimír Čuboň, Miroslav Baják, Milan Šamaj. Pri zvoze taktiež pomáhali aj občania obce Klokočov a to: Andrea Kučerová
Všetkým pracovníkom, ktorí sa zúčastnili v sobotu pri zvoze odpadu patrí veľké poďakovanie.

Na ukážku Vám zo zvozu prinášame zopár fotografií.
spoločné stretnutie ráno pred OÚ a vydané pokyny starostom obce Ľubošom Strížom
spoločné stretnutie ráno pred OÚ a vydané pokyny starostom obce Ľubošom Strížom
nahromadený odpad
nahromadený odpad
nahromadený odpad
nahromadený odpad
plné kontajnery odpadu
plné kontajnery odpadu
zber železa
zber železa
pracovník obce F. Čuboň s obecnou technikou - AVIA - plná odpadu
pracovník obce F. Čuboň s obecnou technikou - AVIA - plná odpadu
zvoz pneumatík
zvoz pneumatík
pracovník obce M. Čuboň s Tatrou plnou odpadu
pracovník obce M. Čuboň s Tatrou plnou odpadu
P. Gunčaga s obecnou technikou - traktor plný odpadu
P. Gunčaga s obecnou technikou - traktor plný odpadu
zozbierané okná
zozbierané okná
zozbieraný odpad
zozbieraný odpad
uskladnené šatstvo
uskladnené šatstvo
biela technika
biela technika
uskladnené šatstvo
uskladnené šatstvo
Tatra plná odpadu
Tatra plná odpadu
vytriedený odpad
vytriedený odpad
kontajner plný odpadu
kontajner plný odpadu
nahromadený odpad
nahromadený odpad