zvozodpadujesen2012mDňa 06. októbra 2012 sa v našej obci konal zvoz veľkoobjemového a nebezpečného odpadu (pračiek, chladničiek, televízorov, rádií, nebezpečného odpadu,...). Tento deň mohli občania v našej obci  využiť aj  na odovzdanie  obnoseného  nepotrebného šatstva (dámske, pánske, detské letné a zimné oblečenie, posteľné obliečky záclony,...).

Nakoľko občania boli dostatočne informovaní prostredníctvom web stránky obce i obecného rozhlasu, mohli sa na zvoz odpadu dôkladne pripraviť. V sobotu ráno sa stretli pred Obecným úradom pracovníci OÚ Klokočov na čele so starostom obce Ľubošom Strížom: Metoděj Čuboň, František Čuboň, Milan Krenželok, Pavol Gunčaga,  Anna Koniarová, PhDr. Katarína Plešivčáková,  Miroslava Menšíková a Ing. Veronika Gajdičiarová. Taktiež  sa do tohto zberu zapojili i ďalší pracovníci OÚ a aj pracovníci VPP: Anna Kyjanicová, Jozef Grepl,  Jozef Šamaj, Martin Šipula, Vladimír Čuboň, Štefan Horčičák,  Ján Želiecky,  Alena Marcová,  Pri zvoze taktiež pomáhali aj občania obce Klokočov a to: Andrea Kučerová
Všetkým  pracovníkom, ktorí sa zúčastnili v sobotu pri zvoze odpadu  patrí veľké poďakovanie.

Na ukážku Vám zo zvozu prinášame zopár fotografií.
príprava občerstvenia: PhDr. Katarína Plešivčáková a Ing. Veronika Gajdičiarová Pracovník Metoděj Čuboň s Tatrou 815 plnou veľkoobjemového odpadu
pracovníci: Ján Želiecky a Martin Šipula vykladajú zozbieraný odpad do veľkoobjemového kontajnera uskladnené železo a biela technika
uskladnená biela technika pracovníci Ján Želiecky a Martin Šipula pri vykladaní okenných rámov
pracovník Milan Krenželok a občanka obce Klokočov Andrea Kučerová vykladajú zozbieraný odpad do veľkoobjemového kontajnera pracovník Milan Krenželok pri zvoze obnoseného a nepotrebného šatstva
pracovníci: Alena Marcová a Jozef Šamaj pri vykladaní bielej techniky a pneumatík pracovník Pavol Gunčaga pri zvoze aj s traktorom
aj takto vyzerali kontajnery v našej obci nachystaný odpad pozdĺž cesty
pracovník František Čuboň s Áviou naloženou zozbieranými pneumatikami uskladnené nepotrebné šatstvo
aj takto vyzerali kontajnery v našej obci